Dodavatelé a výrobci

Informace

Dodavatelé a výrobci Počet produktů: 565

Podkategorie

 • Bertrams Pečky, spol....
  www.bertrams.cz Firma Bertrams Pečky, spol. s r.o. vyrábí nerezové komínové systémy od roku 1997. Specializuje se na nerezové komínové vložky, třísložkové komínové systémy a kouřovody. Od roku 2006 mají ve své nabídce i ocelové kouřovody, které se požívají hlavně u krbových kamen.
 • Promat s.r.o.
  www.promatpraha.cz Promat je technicky zaměřená firma, která se zabývá preventivní protipožární ochranou staveb. Na trhu působí řadu let v různých zemích Evropy i světa.
 • ROMOTOP spol. s r.o.
  www.romotop.cz Firma Romotop spol. s r. o. je českým výrobcem krbových kamen a krbových vložek od roku 1992. V oblasti designu, ývoje a kvality spalování patří Romotop mezi inovátory.
 • Optima Heating s.r.o
  www.skorsten.cz Společnost dodává komínové systémy SKORSTEN od dánské firmy ISOKERN, která komíny vyrábí již od roku 1950. Základem komínů SKORSTEN je vulkanická pemza, která zajišťuje komínům vysokou tepelnou odolnost, díky čemuž lze komíny umístit přímo k hořlavým materiálům, což je vhodné např. pro dřevostavby.
 • Profikrby.cz
  www.profikrby.cz Firma Profikrby s.r.o. jsou profesionálové na sortiment krbů, krbových kamen a krbových vložek. Mají v nabíce prodej a distribuci výrobků značek Kobok a Thorma.
 • hede kamna s.r.o.
  www.hede-kamna.cz Firma Hede-kamna s. r. o. je výrobce a velký dovozce krbových kamen, vložek , sporáků a příslušenství od předních evropských výrobců jako je La Nordica, Aduro, Heta, Leda a Wanders. Kamna Hede jsou ryze českou špičkovou výrobou.
 • Brilon a.s.
  www.brilon.cz Spalinové systémy Brilon jsou špičkovým produktem renomovaného výrobce, který se specializuje na plastové systémy odvodů spalin již od roku 1994. Firma Brilon je oblíbená díky své perfektní kvalitě a kompletnímu sortimentu.
 • BeF Home, s.r.o.
  www.befhome.cz BeF Home s. r. o. je nejvetší výrobce krbových vložek a krbových kamen v České republice již od roku 1998. Společnost využívá prvotřídní technologie i vlastní výrobní a konstrukční kapacity. S ohledem na vysokou kvalitu českých krbů je 65 % produkce vyváženo do celého světa. Zákazníci oceňují vysokou účinnost kamen a vložek, jejich nadčasový design, snadnou obsluhu, vysokou kvalitu a dlouhou životnost.
 • RICOM gas s.r.o.
  www.ricomgas.cz Společnost RICOM gas s. r. o. je výrobcem a dodavatelem komínových systémů. Nabídku tvoří především plastové, nerezové a fásádní komíny. Jako dopňující i ocelové komíny.
 • Wöhler Bohemia s.r.o.
  www.woehler.cz Firma Wöhler Bohemia s. r. o. byla založena v roce 1994 jako dceřiná společnost německých firem Technische Bürsten GmbH, Messgeräte GmbH a Brush Tech GmbH. Společnost má dlouholeté zkušenosti v oblasti měřící, inspekční a čistící techniky.
 • ABX s.r.o.
  www.abx.cz Společnost ABX, spol. s r.o. byla založena v roce 1992 v Rumburku. Výroba krbových kamen a krbů byla zahájena v roce 1993. Výrobky kromě České republiky, odebírají zákaznící po celé Evropské unii. Všeachna vyráběná kamna jsou konstruována na principu " dvojího a trojího spalování ". Navíc u vybraných typů používají patentovanou automatickou regulaci poměru primárního a sekundárního vzduchu.
 • HS Flamingo s.r.o.
  www.hsflamingo.cz Společnost HS Flamingo s.r.o. je ryze českým výrobcem vysoce kvalitních krbových kamen a krbových vložek. Distribuce je vedena přes čtyři hlavní prodejní značky Flamingo, Aquaflam, Aquaflam VARIO a Masterflamme. HS Flamingo je silá a moderní společnost, která nabízí kvalitu, cenu a komplexnost produktů.
 • Almeva East Europe s.r.o.
  www.almeva.cz Společnost Almeva East Europe s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem komínových a spalinových systémů. Zajišťují kompletní servis od technického poradenství, výpočtu a dimenzace spalinové cest, přes kalkulace, až po dodávku a montáž. .
 • BANADOR, s.r.o.
  www.banador.cz Banador dodává již od roku 2004 odborným kamnářským firmám na český trh ty nejlepší materiály a komponenty pro stavbu krbů, kamen a komínů. Banador hledí především na kvalitu svých výrobků, kvalitní servis a podporu svých zákazníků.
 • Schiedel, s.r.o.
  www.schiedel.cz Společnost Schiedel, s.r.o. nabízí komínové systémy, atraktivní, inovativní řešení krbového modulu v komínu a také systém pro energeticky úsporné a pasivní bydlení. Na trhu mají zkušenosti již 70 let a své zákazníky mají po celé Evropě.
 • Hein & spol. -...
  www.hein.cz Tato společnost je ryze českou firmou která je výhrdním výrobcem keramiky pro krbová kamna Romotop. Jsou členy Cechu kamnářů České republiky. Zabývá se výrobou keramických kachlů tradičních, kachlů modreních, jako je designová velkoplošná keramika a materiály pro stavbu topidel.
 • GTS dřevosklady s.r.o.
  www.vzdysuche.cz Tato společnost má za sebou více než 4 letý vývoj technologie sušení ve spolupráci s italskými mistry krbaři dodává ,, Vždy suchému " palivovému dřevu ideální vlastnosti a vlhkost pro topení v krbech, kamnech i kotlích, čímž dokonale podporuje výhřevnost Vašeho krbu. S VŽDY SUCHÝM palivovým dřevem si tak vychutnáte dokonalý pocit z hoření v kterémkoliv ročním období bez práce a zdlouhavého čekání.
 • König Vilém - Kamnářství
  www.kamnarina.cz Kmanařinou se firma König zabývá již po dvě generace. Uvědomují si, že jen spokojený zákazník se vrací, snaží se tedy nabídnout především odbornost. Mimo jiné, se zabývají více než 15 let výrobou skel pod kamna a před krby. V případě, že si ze škály nabízených skel nevyberete, zhotoví Vám sklo pod kamna nebo před krb na zakázku dle potřeb a požadavků.
 • SAFE HOME europe s.r.o.
  www.safe-home.eu B2B portál firmy SAFE HOME europe s.r.o. nabízí nejnovější technologie v oblastni požárního zabezpečení, detektory oxidu uhelnatého, hlásiče požáru, ale i produkty elektronického zabezpečení (EZS), alarmy, domovní videotelefony, kamerové systémy, záznamová zařízení pro zabezpečení objektů.
 • J.M. Trade...
  www.homelux.cz Prodej krbových kamen značek PRITY, ZVEZDA, VERSO a VICTORIA. Oficiální dovozce krbových kamen, sporáku na tuhá paliva, krbových vložek a kotlů na pelety.
 • thorma.cz
  www.thorma.cz Výrobky Thorma : krbová kamna, kamna, sporáky na tuhá paliva máme skladem v dostatečném množství v ČR s pravidelným zásobováním ve velkoobchodním skladu Profikrby s.r.o. v Blansku. Naším exkluzívním zbožím jsou exkluzívní akumulační a kachlová kamna Thorma a tradiční smaltované sporáky a smaltovaná kamna.
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 565 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 565 položek