Keramické komínové systémy

Informace

Keramické komínové systémy V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Schiedel ABSOLUT
  KOMÍN PRO ENERGETICKY EFEKTIVNÍ BUDOVY Energeticky efektivní řešení odvodu spalin a současného přívodu vzduchu ve spojení se spotřebiči nezávislými na vzduchu v místnosti: pro plynná i pevná paliva. Integrovaná tepelná izolace v komínové tvárnici společně s dalšími termoizolačními prvky eliminuje tepelné ztráty a tepelné mosty a přispívá tak k maximálním energetickým úsporám a využití energie při provozu. Samozřejmostí je plná třicetiletá záruka.
 • Schiedel KombiGas
  KOMÍN PRO PEVNÁ PALIVA A KONDENZAČNÍ TECHNIKU Schiedel KombiGas je nový komínový systém umožňující odvod spalin od kondenzačních spotřebičů v kombinaci s pevnými palivy reagující na moderní trendy v topenářské technice. Nosným prvkem systému KombiGas je zcela nová komínová tvárnice, která je rozdělena na tři samostatné části. Pro komínový průduch pro pevná paliva, pro plyn a pro vedení dalších instalací.
 • Schiedel UNI Advanced
  INOVOVANÝ TŘÍSLOŽKOVÝ KOMÍNOVÝ SYSTÉM Komínový systém UNI ADVANCED představuje nový, inovovaný vývojový stupeň, tradičních třísložkových komínů, vyráběných společností Schiedel. Je to třísložkový komínový systém se zadním odvětráním, na rozdíl od původního provedení je však v jeho konstrukci použita nová tenkostěnná keramická vložka, vyráběná izostatickým lisováním do forem. Je vhodný pro odvod spalin od běžných spotřebičů na pevná, kapalná a plynná paliva.
 • Schiedel STABIL
  TŘÍSLOŽKOVÝ KOMÍNOVÝ SYSTÉM S KERAMICKOU VLOŽKOU Systém STABIL je třísložkový komínový systém se zadním odvětráním a s klasickou keramickou vložkou z technické keramiky. Je vhodný pro odvod spalin od běžných spotřebičů na pevná, kapalná a plynná paliva. Systém STABIL najde uplatnění při výstavbě rodinných a bytových domů, ale i v průmyslových stavbách.
 • Schiedel MULTI
  KOMÍN PRO INDIVIDUÁLNÍ VYTÁPĚNÍ BYTOVÝCH DOMŮ Komínový systém MULTI je speciální společný komínový systém, určený pro odvod spalin od více uzavřených plynových spotřebičů v provedení C včetně kondenzačních. Vzhledem k možnosti připojení až 10 spotřebičů, je systém MULTI s výhodou navrhován v bytových nebo víceúčelových domech, kde každý kotel je uživatelem používán bez závislosti na ostatních. Vzduch pro spalování je přiváděn šachtou v prostoru mezi tvárnicí a tenkostěnnou keramickou vložkou, kterou jsou odváděny spaliny.
 • Schiedel PARAT
  PREFABRIKOVANÉ KOMÍNY SCHIEDEL PARAT Pod označením Schiedel PARAT jsou dodávány prefabrikované komínové systémy určené především pro výstavbu montovaných domů. Jednotlivé díly, zpravidla na výšku podlaží, jsou předem vyrobeny ve výrobním závodě a tak dodávány na stavbu. Technologie Schiedel PARAT eliminuje vznik možných montážních chyb při sestavování komínových systémů z jednotlivých dílů na stavbě a zásadním způsobem zrychluje vlastní montáž. Komíny jsou doplněny speciálním příslušenstvím pro bezpečnou dopravu, manipulaci a montáž.