Nerezové komínové systémy

Informace

Nerezové komínové systémy V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Schiedel Kerastar
  LEHKÝ TŘÍVRSTVÝ KOMÍNOVÝ SYSTÉM S TENKOSTĚNNOU KERAMICKOU VLOŽKOU Vysoce kvalitní třívrstvý komínový systém s tenkostěnnou keramickou vnitřní vložkou, tepelnou izolací a vnějším nerezovým pláštěm. Systém je univerzálně použitelný pro odvod spalin od běžných spotřebičů na všechny druhy paliv. Je odolný vůči vlhkosti i při vyhoření. Je použitelný jak v novostavbách, tak i při dodatečné stavbě komínu nebo při rekonstrukci.
 • Schiedel ICS
  TŘÍVRSTVÝ NEREZOVÝ KOMÍNOVÝ SYSTÉM Univerzální třívrstvý nerezový systém, vhodný pro všechny druhy paliv a většinu typů spotřebičů. Vhodný jako dodatečný či fasádní komín. Lehká konstrukce, bez nutnosti základu, velmi rychlá a jednoduchá montáž. V nabídce v provedení izolace 25 mm – ICS 25 nebo 50 mm – ICS 50. Standardní provedení s lesklým pláštěm, lze i varianta s broušeným povrchem či varianta beze spon tzv. provedení SMOOTH.
 • Schiedel PERMETER
  LEHKÝ TŘÍVRSTVÝ KOMÍNOVÝ SYSTÉM Nerezový třívrstvý komínový systém, vhodný pro všechny druhy paliv a většinu typů spotřebičů, v designovém barevném stylu. Vhodný jako dodatečný či fasádní komín. Lehká konstrukce, bez nutnosti základu, velmi rychlá a jednoduchá montáž. V nabídce v provedení izolace 25 mm – PERMETER 25 nebo 50 mm – PERMETER 50. Standardní provedené v černé, šedé nebo bílé barvě, lze i varianta beze spon tzv. provedení SMOOTH.
 • Schiedel IGNIS
  BEZPEČNÝ PRŮCHOD HOŘLAVOU KONSTRUKCÍ V praxi se vyskytují případy, kdy je nutno připojit spotřebič kouřovodem do komínu tak, že vlastní kouřovod prochází stěnou nebo příčkou z hořlavých materiálů. Vysoké teploty spalin těsně za spotřebičem představují současně vysokou povrchovou teplotu kouřovodu. Nedokonalé nebo špatné řešení prostupu zvyšuje riziko požáru a je proto potenciálně nebezpečné. Bezpečné a spolehlivé řešení představuje průchod hořlavou stěnou Schiedel IGNIS.
 • Schiedel VERMIS
  SADA PRO NAPOJENÍ PAROZÁBRANY NA NEREZOVÝ KOMÍN - Pro těsné a zcela bezpečné napojení parozábrany na nerezové komíny Schiedel ICS nebo Permeter máme připravenu speciální sadu z přesných dílů na bázi vermikulitu s označením Schiedel VermiS. Vermikulit je izolační materiál s vysokou teplotní odolností, který se v případě potřeby velmi snadno opracovává běžnými ručními nástroji na zpracování dřeva a výsledný tvar se může potom jednoduše upravit podle místních podmínek použití, například podle sklonu střechy.
 • Schiedel HP 5000
  Komínový systém HP 5000 je vhodný pro odvod spalin zejména v průmyslu při požadavku na přetlak ve spalinové cestě až do 5.000 Pa! A to zároveň i při vysokých provozních teplotách až do 600 °C tak, jak je certifikován a klasifikován podle platných evropských norem. Vysokou těsnost zajišťuje originální těsnící technika spojů.