Komíny s integrovaným krbem

Informace

Komíny s integrovaným krbem V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Schiedel KINGFIRE RONDO S
    TOPENÍ S POŽITKEM A ELEGANCÍ Schiedel KINGFIRE RONDO S je prefabrikovaný modul, jehož srdcem je integrovaná krbová vložka s regulovatelným výkonem 3-7 kW, provozována jako nezávislá na přístupu okolního vzduchu. Patentovaná technologie osazení krbové vložky umožňuje kdykoli její snadné vyjmutí či výměnu bez velkých nákladů. Model RONDO S je dalším designovým výrobkem a získal také řadu prestižních ocenění jako Red Dot Design Award 2016, PLUS X Award, Iconic Award 2017 a také GRAND PRIX FOR ARCH 2017. K dispozici jsou navíc další designové keramické doplňky – čelní obklad, ochranná deska, krbová lavice, nika pro palivo, krbové nářadí – ve 4 atraktivních barvách.
  • Schiedel KINGFIRE...
    POŽITEK Z TOPENÍ V MODERNÍM STYLU Schiedel KINGFIRE LINEARE S je prefabrikovaný modul, jehož srdcem je integrovaná krbová vložka s výkonem 3-7 kW, provozována jako nezávislá na přístupu okolního vzduchu. Patentovaná technologie osazení krbové vložky umožňuje kdykoli její snadné vyjmutí či výměnu bez velkých nákladů. Model LINEARE S je výsledkem inovačního procesu zaměřeného na design a funkčnost a získal řadu prestižních ocenění jako Red Dot Design Award 2016, PLUS X Award, Iconic Award 2017 a také GRAND PRIX FOR ARCH 2017. K dispozici jsou navíc další designové keramické doplňky – čelní obklad, ochranná deska, krbová lavice, nika pro palivo, krbové nářadí – ve 4 atraktivních barvách.
  • Schiedel KINGFIRE...
    KRBOVÝ MODUL PRO KOMFORTNÍ BYDLENÍ S ENERGETICKOU EFEKTIVITOU Pod označením Schiedel KINGFIRE CLASSICO S je dodáván prefabrikovaný modul, jehož srdcem je integrovaná krbová vložka s regulovatelným výkonem 3-7 kW, provozována jako nezávislá na přístupu okolního vzduchu (externí přívod vzduch není nutno vést v základové desce). Patentovaná technologie osazení krbové vložky umožňuje kdykoli její snadné vyjmutí či výměnu bez velkých nákladů.