Komínové systémy pro rekonstrukce

Informace

Komínové systémy pro rekonstrukce V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Schiedel KERANOVA
  UNIVERZÁLNÍ SANAČNÍ KOMÍNOVÝ SYSTÉM Schiedel KERANOVA je univerzální lehký keramický sanační systém, určený pro rekonstrukce stávajících komínů pro odvod spalin od spotřebičů na všechna paliva. Systém tvoří vložky z tenkostěnné profilované keramiky, které jsou materiálově shodné s vložkami použitými v systému Absolut. Jedná se o jediný keramický systém, kde je možné provádět i uhýbané průduchy. Systém Keranova je vhodný jak pro podtlakový suchý provoz na pevná paliva, tak i pro přetlakový mokrý provoz do 200Pa a do 200°C. Je vhodný i pro kondenzační kotle.
 • Schiedel PRIMA 1
  SANAČNÍ KOMÍNOVÝ SYSTÉM S NEREZOVOU VLOŽKOU 1 MM Univerzální jednovrstvý komínový systém vhodný pro všechny druhy paliv a všechny typy spotřebičů. Je odolný vůči vlhkosti, může být provozován v suchém i mokrém režimu. Při použití těsnění lze tento systém navrhovat a provozovat jako přetlakový. Předností komínového systému PRIMA 1 je kvalitní materiál, 1 mm silná nerezová ocel třídy 1.4404. Zvolená tloušťka materiálu umožňuje použití systému nejen pro plynové a olejové spotřebiče, ale především pro odvod spalin od spotřebičů na pevná paliva. Ze systému lze sestavit jak komínovou vložku, tak i kouřovod.
 • Schiedel PRIMA PLUS
  SANAČNÍ KOMÍNOVÝ SYSTÉM S NEREZOVOU VLOŽKOU Jednovrstvý komínový sanační systém PRIMA PLUS vhodný pro odvod spalin od všech typů spotřebičů. Je odolný vůči vlhkosti, může být provozován v suchém i mokrém režimu. Při použití těsnění lze tento systém navrhovat a provozovat jako přetlakový. Předností systému je kvalitní materiál, nerezová ocel třídy 1.4404, spolehlivá a bezpečná klasická technika spojování. Hrdlový spoj s objímkou garantuje dlouhodobě těsnost systému nejen vůči úniku spalin, ale také vůči úniku kondenzátu. Ze systému lze sestavit jak komínovou vložku, tak i kouřovod. Systém je možno také propojit s flexibilními systémy.
 • Schiedel AC FLEX
  OHEBNÝ NEREZOVÝ KOMÍNOVÝ SANAČNÍ SYSTÉM Ohebný jednovrstvý nerezový komínový systém je vhodný pro sanaci stávajících komínů, pro všechny druhy paliv a všechny typy spotřebičů. Je odolný vůči vlhkosti, může být provozován v suchém i mokrém režimu. Systém je dodáván ve dvou výrobních řadách: Schiedel ACL: Nerezová ocel, třída: ČSN 1.4404, Tloušťka stěny 1 x 0,3 mm. Pro plynná a kapalná paliva Schiedel ACT: Nerezová ocel, třída: ČSN 1.4432, Tloušťka stěny 1 x 0,4 mm. Pro plynná, kapalná a pevná paliva
 • Schiedel TECNOFLEX
  OHEBNÝ NEREZOVÝ KOMÍNOVÝ SYSTÉM Ohebný nerezový komínový systém odolný vůči vlhkosti pro vložkování stávajících komínových průduchů. Vhodný pro uhýbané průduchy. Vyroben z kvalitní nerezové oceli 1.4404 s tloušťkou stěny 2 x 0,10 mm. Snadná a rychlá montáž do stávajících komínových šachet bez rozsáhlých bouracích prací. Možnost kombinovat se systémem PRIMA PLUS.