Krbová

Informace

ADURO Aduro 9

Aduro 9

Nový produkt

ORIGINÁL JE JENOM JEDEN - skvost z dílny dánských vývojářů

Více informací

48 850,00 Kč s DPH

Parametry

Hmotnost (kg) 98
Výška (cm) 95,8
Šířka (cm) 50
Hloubka (cm) 44,7
Průměr kouřovodu (mm) 150
Účinnost (%) 81,3
Nominální výkon 6
Vytápěcí schopnost průměr 120
Horní připojení kouřovodu Ano
Vzdálenost od nábytku 900
Max.délka polena 39
Zadní připojení kouřovodu Ano
Spotřeba paliva (kg/h) 2

Více informací

Skvost z dílny dánských vývojářů krbových kamen Aduro - kulatá konvekční krbová kamna Aduro 9 se spodní zásuvkou, mají na obou stranách spalovací komory velké prosklené otvory, které zajišťují maximální možnost pohledu na krásnou hru plamenů doslova ze všech stran. Oba boční skleněné průzory jsou opatřeny svým vlastním oplachem skla sekundárním přívodem vzduchu (sklo dvířek samozřejmě také), které zajišťují maximální možnou čistotu skel a jsou podle potřeby regulovatelné. Kamna dále přisávají primární vzduch (pod rošt - pomáhá rychlejšímu zahoření paliva k eliminaci výkyvu výkonu) a terciální vzduch (přívod předehřátého vzduchu přímo do plynů vycházejících z plamenů, což zajistí shoření plynů a vyšší účinnost kamen). Krbová kamna obsahují regulátor Aduro-tronic, systém regulace, který za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu a zajišťuje optimální množství přívodu vzduchu a ideální proces spalování.

Tento model splňuje i ty nejnáročnější moderní požadavky a dovoluje si maximálně užít radost z živých plamenů...

Spodní část kamen (pod spalovací komorou) tvoří velice praktický vysouvací zásobník na kolejničkách, který se používá na uskladnění několika polen, třísek, podpalovače, rukavice apod.. Prostě všech věcí, které u kamen musí být, ale není na ně zrovna hezký pohled. Díky tomuto zásobníku je máte vždy po ruce a přitom Vám "nehyzdí" interiér.

Na horní část krbových kamen je možné pořídit kamennou desku (mastek nebo pískovec), fotografie níže v galerii. Tyto světlé kameny tvoří krásný kontrast s černým pláštěm kamen Rozsah výkonu: 3 - 9kW

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

ADURO Aduro 9

ADURO Aduro 9

ORIGINÁL JE JENOM JEDEN - skvost z dílny dánských vývojářů

30 dalších produktů ve stejné kategorii: