Krbová

Informace

ADURO Aduro 9-air

Aduro 9-air

Nový produkt

49 850,00 Kč s DPH

Parametry

Hmotnost (kg) 98
Výška (cm) 95,8
Šířka (cm) 50
Hloubka (cm) 44,7
Průměr kouřovodu (mm) 150
Účinnost (%) 81,3
Nominální výkon 6
Vytápěcí schopnost průměr 120
Horní připojení kouřovodu Ano
Vzdálenost od nábytku 900
Max.délka polena 39
Zadní připojení kouřovodu Ano
Spotřeba paliva (kg/h) 2
CO (%) 0,1
Energetická náročnost A+

Více informací

Kulatá konvekční krbová kamna Aduro 9-air jsou konstruována na napojení přívodu vzduchu z exteriéru. Kamna mají na obou stranách spalovací komory velké prosklené otvory, které zajišťují maximální možnost pohledu na krásnou hru plamenů doslova ze všech stran. Oba boční skleněné průzory mají své vlastní oplachy (sklo dvířek samozřejmě také), které zajišťují maximální možnou čistotu obou bočních skel a jsou podle potřeby regulovatelné. Kamna mají primární vzduch (pod rošt), 3 sekundární vzduchy (oplach skla dvířek a obou bočních průzorů) a terciální vzduch (přívod předehřátého vzduchu přímo do plynů vycházejících z plamenů, což zajistí shoření plynů a vyšší účinnost kamen).

Spodní část kamen (pod spalovací komorou) tvoří velice praktický vysouvací zásobník na kolejničkách, který se používá na uskladnění několika polen, třísek, podpalovače, rukavice apod.. Prostě všech věcí, které u kamen musí být, ale není na ně zrovna hezký pohled. Díky tomuto zásobníku je máte vždy po ruce a přitom Vám "nehyzdí" interiér.

Tento model splňuje i ty nejnáročnější požadavky a dovoluje si maximálně užít radost z živých plamenů...

Na horní část krbových kamen je možné pořídit kamennou desku (mastek nebo pískovec), fotografie níže v galerii. Tyto světlé kameny tvoří krásný kontrast s černým pláštěm kamen. Rozsah výkonu: 3 - 9kW

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

ADURO Aduro 9-air

ADURO Aduro 9-air

30 dalších produktů ve stejné kategorii: